TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine TCM044PC2DC006
部品番号
TCM044PC2DC006
説明
CONN PLUG 44POS CPC 30AWG 6"
TE Connectivity
    170.52000/pcs
  • 5 pcs
製品パラメータ
部品番号 TCM044PC2DC006
部品ステータス Active
コネクタタイプ Circular 44 pos Male to Wire Leads
長さ 0.50' (152.40mm)