Koti Tuoteseloste Kaapeliasennukset Pyöreät kaapelikaapelit TCM044PC2DC006
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine TCM044PC2DC006
Osa numero
TCM044PC2DC006
Valmistaja
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus
CONN PLUG 44POS CPC 30AWG 6"
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Pyöreät kaapelikaapelit
TE Connectivity
TE Connectivity
    170.52000/pcs
  • 5 pcs
Tuoteparametri
Osa numero TCM044PC2DC006
Osan tila Active
Liittimen tyyppi Circular 44 pos Male to Wire Leads
Pituus 0.50' (152.40mm)