Koti Tuoteseloste Kaapeliasennukset Pyöreät kaapelikaapelit TCM044PC0DM060
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine TCM044PC0DM060
Osa numero
TCM044PC0DM060
Valmistaja
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus
CIRCULAR
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Pyöreät kaapelikaapelit
TE Connectivity
TE Connectivity
    154.88520/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero TCM044PC0DM060
Osan tila Active
Liittimen tyyppi Circular 44 pos Male to Wire Leads
Pituus 5.00' (1.52m)
Kaapelityyppi Individual
Väri Multiple
suojaus Unshielded
Käyttö Industrial Environments
Liittyvät tuotteet
TCM044PC0DM048
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: TCM044PC0DM048 = CIRCULAR
Varastossa: 0
RFQ 207.96000/pcs
TCM044PC0DM036
Kuvaus: TCM044PC0DM036 = CIRCULAR
Varastossa: 0
RFQ 197.25800/pcs
TCM044PC2DC003
Kuvaus: TCM044PC2DC003 = CIRCULAR
TCM044PC2DC006B
Kuvaus: CIRCULAR
TCM044PC2DC012
Kuvaus: CIRCULAR
TCM044PC2DC006
Kuvaus: CONN PLUG 44POS CPC 30AWG 6"