| Osa numero | TCM044PC0DM048 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: TCM044PC0DM048 = CIRCULAR
Varastossa: 0
Kuvaus: TCM044PC0DM036 = CIRCULAR
Varastossa: 0
Kuvaus: TCM044PC2DC003 = CIRCULAR
Kuvaus: CIRCULAR
Kuvaus: CIRCULAR
Kuvaus: CONN PLUG 44POS CPC 30AWG 6"
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CMC 50MA 2LN 35 OHM SMD
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 35MA 2LN SMD