Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit BYW99W-200
STMicroelectronics BYW99W-200
Osa numero
BYW99W-200
Kuvaus
DIODE ARRAY GP 200V 15A TO247-3
Tuoteparametri
Osa numero BYW99W-200
Diodityyppi Standard
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 200V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) (diodi) 15A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 850mV @ 12A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) 40ns
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 20µA @ 200V
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 150°C