Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit BYW99PI-200RG
STMicroelectronics BYW99PI-200RG
Osa numero
BYW99PI-200RG
Kuvaus
DIODE ARRAY GP 200V 15A 3TOPI
Tuoteparametri
Osa numero BYW99PI-200RG
Diodityyppi Standard
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 200V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) (diodi) 15A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 850mV @ 12A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) 40ns
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 20µA @ 200V
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 150°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo TOP-3 Insulated
Toimittajan laitepaketti TOP-3I
Liittyvät tuotteet
BYW99PI-200RG
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 200V 15A 3TOPI
Varastossa: 0
RFQ -
BYW99W-200
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 200V 15A TO247-3
Varastossa: 0
RFQ -
BYW99P-200
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 200V 15A SOT93