Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit BYW99P-200
STMicroelectronics BYW99P-200
Osa numero
BYW99P-200
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
DIODE ARRAY GP 200V 15A SOT93
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit
STMicroelectronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero BYW99P-200
Osan tila Obsolete
Diodin kokoonpano 1 Pair Common Cathode
Diodityyppi Standard
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 200V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) (diodi) 15A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 850mV @ 12A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) 40ns
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 20µA @ 200V
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 150°C