Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset BYW98-200RL
STMicroelectronics BYW98-200RL
Osa numero
BYW98-200RL
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
DIODE GEN PURP 200V 3A DO201AD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset
STMicroelectronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero BYW98-200RL
Osan tila Obsolete
Diodityyppi Standard
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 200V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 3A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 1.2V @ 9A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) 35ns
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 10µA @ 200V
Kapasitanssi @ Vr, F -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo DO-201AD, Axial
Toimittajan laitepaketti DO-201AD
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Liittyvät tuotteet
BYW98-200
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 3A DO201AD
Varastossa: 0
RFQ -
BYW98-200RL
Valmistaja: STMicroelectronics