Koti Tuoteseloste Kaapelit, johdot - hallinta Kaapelinsiteet ja kaapelin kiinnitys REZ200.NB3P
HellermannTyton REZ200.NB3P
Osa numero
REZ200.NB3P
Valmistaja
HellermannTyton
Kuvaus
RELEASABLE TIE 7.8"L 30LB BLACK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kaapelinsiteet ja kaapelin kiinnitys
HellermannTyton
    0.20760/pcs
  • 100 pcs
    0.22005/pcs
  • 300 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero REZ200.NB3P
Osan tila Active
Johdin / kaapelityyppi Standard, Pinch Releasable
Bundle Diameter 1.97" (50.00mm)
Pituus 0.656' (200.00mm, 7.87")
Leveys 0.185" (4.70mm)