Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset CDBC5100-G
Comchip Technology CDBC5100-G
Osa numero
CDBC5100-G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO214AB
Tuoteparametri
Osa numero CDBC5100-G
Osan tila Active
Diodityyppi Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 100V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 5A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 850mV @ 5A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 500µA @ 100V
Kapasitanssi @ Vr, F -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo DO-214AB, SMC
Toimittajan laitepaketti DO-214AB, (SMC)
Käyttölämpötila - liitäntä 125°C (Max)