Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset CDBC3150-HF
Comchip Technology CDBC3150-HF
Osa numero
CDBC3150-HF
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO214AB
Tuoteparametri
Osa numero CDBC3150-HF
Osan tila Active
Diodityyppi Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 150V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 3A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 870mV @ 3A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 500µA @ 150V
Kapasitanssi @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo DO-214AB, SMC
Toimittajan laitepaketti DO-214AB, (SMC)
Käyttölämpötila - liitäntä -50°C ~ 175°C