Koti Tuoteseloste kytkimet Kiertokytkimet RTAP30112SSD25S
C&K RTAP30112SSD25S
Osa numero
RTAP30112SSD25S
Valmistaja
C&K
Kuvaus
SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertokytkimet
C&K
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero RTAP30112SSD25S
Osan tila Obsolete
Sijoitusten määrä 12
Indeksi pysähtyy Continuous
Kannen määrä 1
Kääntöpalkkien lukumäärä 1
Piiri per kansi SP12T
Yhteystietojen ajoitus Non-Shorting (BBM)
Nykyinen arvostelu 150mA (AC/DC)
Jännitearvot - AC 60V
Jännitearvot - DC 60V
Toimilaitteen tyyppi Round (5.9mm Dia)
Toimilaitteen pituus 25.00mm
Kulma kulma 30°
Yhteysmateriaali Brass
Yhteyden lopettaminen Silver
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pin
ominaisuudet -
Syvyys takana olevaan paneeliin 12.60mm