Koti Tuoteseloste kytkimet Kiertokytkimet RTAP30BCSSD50S
C&K RTAP30BCSSD50S
Osa numero
RTAP30BCSSD50S
Kuvaus
SWITCH ROTARY 150MA 60V
Tuoteparametri
Osa numero RTAP30BCSSD50S
Osan tila Obsolete
Sijoitusten määrä -
Indeksi pysähtyy Continuous
Kannen määrä 1
Kääntöpalkkien lukumäärä -
Piiri per kansi BCD with Complement
Yhteystietojen ajoitus Non-Shorting (BBM)
Nykyinen arvostelu 150mA (AC/DC)
Jännitearvot - AC 60V
Jännitearvot - DC 60V
Toimilaitteen tyyppi Round (5.9mm Dia)
Toimilaitteen pituus 50.00mm
ominaisuudet -
Syvyys takana olevaan paneeliin 12.60mm