Koti Tuoteseloste kytkimet Kiertokytkimet RTAP30206SSD50S
C&K RTAP30206SSD50S
Osa numero
RTAP30206SSD50S
Kuvaus
SWITCH ROTARY 6POS 150MA 60V
Tuoteparametri
Osa numero RTAP30206SSD50S
Osan tila Obsolete
Sijoitusten määrä 6
Indeksi pysähtyy Continuous
Kannen määrä 1
Kääntöpalkkien lukumäärä 2
Piiri per kansi DP6T
Yhteystietojen ajoitus Non-Shorting (BBM)
Nykyinen arvostelu 150mA (AC/DC)
Jännitearvot - AC 60V
Jännitearvot - DC 60V
Toimilaitteen tyyppi Round (5.9mm Dia)
Toimilaitteen pituus 50.00mm
ominaisuudet -
Syvyys takana olevaan paneeliin 12.60mm