Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit TFM201610GHM-R47MTAA
TDK Corporation TFM201610GHM-R47MTAA
Osa numero
TFM201610GHM-R47MTAA
Valmistaja
TDK Corporation
Kuvaus
FIXED IND 470NH 3.9A 41 MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
TDK Corporation
Tuoteparametri
Osa numero TFM201610GHM-R47MTAA
Osan tila Active
Tyyppi Thin Film
Materiaali - ydin Metal
induktanssi 470nH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 3.9A
Nykyinen - kylläisyys 4.7A
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 41 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Taajuus - testi 1MHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 0806 (2016 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0806 (2016 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.039" (1.00mm)