Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Board Mount DC DC-muuntimet CC10-1205SF-E
TDK-Lambda Americas Inc. CC10-1205SF-E
Osa numero
CC10-1205SF-E
Valmistaja
TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus
CONV DC/DC 10W SNGL 12V 5V PCB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
DC DC-muuntimet
TDK-Lambda Americas, Inc.
    13.13000/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CC10-1205SF-E
Osan tila Active
Tyyppi Isolated Module
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Tulo (min) 9V
Jännite - Syöttö (maksimi) 18V
Jännite - lähtö 1 5V
Jännite - lähtö 2 -
Jännite - ulostulo 3 -
Jännite - lähtö 4 -
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 2A
Teho (wattia) 10W
Jännite - eristäminen 500V
Sovellukset ITE (Commercial)
ominaisuudet -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
tehokkuus -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo 7-DIP Module
Koko / ulottuvuus 1.40" L x 0.89" W x 0.33" H (35.6mm x 22.6mm x 8.5mm)