Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 35ZLK470MT810X20
Rubycon 35ZLK470MT810X20
Osa numero
35ZLK470MT810X20
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 35ZLK470MT810X20
Osan tila Active
kapasitanssi 470µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 864mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.88A @ 100kHz
impedanssi 28 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)
Liittyvät tuotteet
35ZLK470M10X20
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 3000
RFQ 0.15103/pcs
35ZLK470MT810X20
Valmistaja: Rubycon