| Osa numero | K331J10C0GF53L2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330pF |
| Toleranssi | ±5% |
| Jännite - Nimellisjännite | 50V |
| Lämpötilan kerroin | C0G, NP0 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | - |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.062" (1.58mm) |
| Paksuus (maksimi) | - |
| Lyijyväli | 0.098" (2.50mm) |
| Johtava tyyli | Straight |
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Varastossa: 0