Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit K331J10C0GF53L2
Vishay BC Components K331J10C0GF53L2
Osa numero
K331J10C0GF53L2
Valmistaja
Vishay BC Components
Kuvaus
CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
Vishay Corporation
Vishay Corporation
Tuoteparametri
Osa numero K331J10C0GF53L2
Osan tila Active
kapasitanssi 330pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 50V
Lämpötilan kerroin C0G, NP0
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet -
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Koko / ulottuvuus 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.062" (1.58mm)
Paksuus (maksimi) -
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)