Maxwell Technologies Inc. PC10HT-90
Osa numero
PC10HT-90
Valmistaja
Maxwell Technologies Inc.
Kuvaus
CAP 10F 2.2V THROUGH HOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset kaksikerroksiset kondensaattorit (EDLC), Supercapacitors
Maxwell Technologies Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero PC10HT-90
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 10F
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite 2.2V
ESR (Equivalent Series Resistance) 180 mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
päättyminen PC Pins
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can, Horizontal
Lyijyväli 0.201" (5.10mm)
Koko / ulottuvuus 1.413" L x 0.929" W (35.90mm x 23.60mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.197" (5.00mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C