Koti Tuoteseloste Kaapelit, johdot - hallinta Kaapelinsiteet ja kaapelin kiinnitys T50RTM25E8HM4
HellermannTyton T50RTM25E8HM4
Osa numero
T50RTM25E8HM4
Valmistaja
HellermannTyton
Kuvaus
FIR TREE PUSH MOUNT 8.4"L GREY
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kaapelinsiteet ja kaapelin kiinnitys
HellermannTyton
Tuoteparametri
Osa numero T50RTM25E8HM4
Osan tila Active
Johdin / kaapelityyppi Standard, Releasable
Bundle Diameter 1.97" (50.00mm)
Pituus 0.702' (214.00mm, 8.43")
Leveys 0.185" (4.70mm)