Eaton TV1030-3R0106-R
Osa numero
TV1030-3R0106-R
Valmistaja
Eaton
Kuvaus
CAP, 3.0V, 10F
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset kaksikerroksiset kondensaattorit (EDLC), Supercapacitors
Eaton
    3.36500/pcs
  • 10 pcs
    2.99000/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero TV1030-3R0106-R
Osan tila Active
kapasitanssi 10F
Toleranssi -10%, +30%
Jännite - Nimellisjännite 3V
ESR (Equivalent Series Resistance) 26 mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
päättyminen PC Pins
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.413" Dia (10.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.240" (31.50mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Liittyvät tuotteet
TV1030-3R0106-R
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: CAP, 3.0V, 10F