Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 381LQ331M450A032
Cornell Dubilier Electronics (CDE) 381LQ331M450A032
Osa numero
381LQ331M450A032
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
    3.15500/pcs
  • 10 pcs
    2.80350/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 381LQ331M450A032
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 450V
ESR (Equivalent Series Resistance) 553 mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.38A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.93A @ 20kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 1.378" Dia (35.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.457" (37.00mm)