Koti Tuoteseloste Kaapeliasennukset Flat Flex, Ribbon Jumper Kaapelit FST-23A-25
TE Connectivity AMP Connectors FST-23A-25
Osa numero
FST-23A-25
Valmistaja
TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus
CABLE FLXSTRP 25POS 2.54MM 3"
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Flat Flex, Ribbon Jumper Kaapelit
TE Connectivity
TE Connectivity
    2.76596/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero FST-23A-25
Osan tila Active
Kaapelityyppi Flexstrip
Johtimien lukumäärä 25
Piki 0.100" (2.54mm)
Pituus 3.000" (76.20mm)
Pituus - päältä päättyvät 0.125" (3.18mm)