| Osa numero | FST-11.8D-14 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Flexstrip |
| Johtimien lukumäärä | 14 |
| Piki | 0.050" (1.27mm) |
| Pituus | 1.800" (45.72mm) |
| Pituus - päältä päättyvät | 0.125" (3.18mm) |
| Lopetustyyli | Completely Exposed Wires on Both Sides, Staggered |
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CABLE FLXSTRP 14POS 1.27MM 1.8"
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CABLE FLXSTRP 15POS 1.27MM 2"
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 1"
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CABLE FLXSTRP 11POS 1.27MM 1"
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CABLE FLXSTRP 10POS 1.27MM 1"
Varastossa: 0