Koti Tuoteseloste Kaapeliasennukset Flat Flex, Ribbon Jumper Kaapelit FST-11A-10
TE Connectivity AMP Connectors FST-11A-10
Osa numero
FST-11A-10
Valmistaja
TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus
CABLE FLXSTRP 10POS 1.27MM 1"
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Flat Flex, Ribbon Jumper Kaapelit
TE Connectivity
TE Connectivity
Tuoteparametri
Osa numero FST-11A-10
Osan tila Active
Kaapelityyppi Flexstrip
Johtimien lukumäärä 10
Piki 0.050" (1.27mm)
Pituus 1.000" (25.40mm)
Pituus - päältä päättyvät 0.125" (3.18mm)