Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset STPS20M100SR
STMicroelectronics STPS20M100SR
Osa numero
STPS20M100SR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 20A I2PAK
Perhe
Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset
STMicroelectronics
    1.41500/pcs
  • 10 pcs
    1.27150/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero STPS20M100SR
Osan tila Active
Diodityyppi Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 100V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 20A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 850mV @ 20A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 40µA @ 100V
Kapasitanssi @ Vr, F -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Toimittajan laitepaketti I2PAK
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)