Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 35ZLJ560MT810X20
Rubycon 35ZLJ560MT810X20
Osa numero
35ZLJ560MT810X20
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 35ZLJ560MT810X20
Osan tila Active
kapasitanssi 560µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.375A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.5A @ 100kHz
impedanssi 28 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
35ZLJ560M10X20
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.34500/pcs
35ZLJ560MT810X20
Valmistaja: Rubycon