Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit EEE-FC0J331P
Panasonic Electronic Components EEE-FC0J331P
Osa numero
EEE-FC0J331P
Valmistaja
Panasonic Electronic Components
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Panasonic Corporation
Panasonic Corporation
    0.12569/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero EEE-FC0J331P
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset Automotive
Ripple Current - matala taajuus 337.5mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 450mA @ 100kHz
impedanssi 300 mOhm
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia (8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.402" (10.20mm)
Pinta-asennus maakoko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)