Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit UPB1V331MPD1TD
Nichicon UPB1V331MPD1TD
Osa numero
UPB1V331MPD1TD
Valmistaja
Nichicon
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Nichicon
    0.12149/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero UPB1V331MPD1TD
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 280mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 364mA @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.689" (17.50mm)