Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit UCD1A331MNL1GS
Nichicon UCD1A331MNL1GS
Osa numero
UCD1A331MNL1GS
Valmistaja
Nichicon
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Nichicon
    0.11865/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero UCD1A331MNL1GS
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 10V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 300mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 600mA @ 100kHz
impedanssi 160 mOhm
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia (8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.413" (10.50mm)
Pinta-asennus maakoko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)