Eaton HV1635-2R7356-R
Osa numero
HV1635-2R7356-R
Kuvaus
CAP 35F -10% +30% 2.7V T/H
Eaton
    3.08500/pcs
  • 10 pcs
    2.74000/pcs
Tuoteparametri
Osa numero HV1635-2R7356-R
Osan tila Active
kapasitanssi 35F
Toleranssi -10%, +30%
Jännite - Nimellisjännite 2.7V
ESR (Equivalent Series Resistance) 24 mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.630" Dia (16.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.496" (38.00mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 65°C
Liittyvät tuotteet
HV1635-2R7356-R
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: CAP 35F -10% +30% 2.7V T/H