Eaton HB1635-2R5356-R
Osa numero
HB1635-2R5356-R
Valmistaja
Eaton
Kuvaus
CAP 35F -10% +30% 2.5V T/H
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset kaksikerroksiset kondensaattorit (EDLC), Supercapacitors
Eaton
    3.49000/pcs
  • 10 pcs
    3.10000/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero HB1635-2R5356-R
Osan tila Active
kapasitanssi 35F
Toleranssi -10%, +30%
Jännite - Nimellisjännite 2.5V
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
päättyminen PC Pins
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.650" Dia (16.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.496" (38.00mm)
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C
Liittyvät tuotteet
HB1635-2R5356-R
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: CAP 35F -10% +30% 2.5V T/H