| Osa numero | ULV4F23SS331 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Vandal Resistant, Illuminated |
| Piiri | SPDT |
| Kytkintoiminto | On-On |
| Nykyinen arvostelu | 3A (AC) |
| Jännitearvot - AC | 250V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Toimilaitteen tyyppi | Round, Button, Flush |
| Väri - Toimilaite / liitin | Silver |
| Valaistustyyppi, väri | LED, Green |
| Valaistusjännite (nimellinen) | 3 VDC |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Front |
| Lopetustyyli | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Suojaus | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ominaisuudet | - |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 19.20mm Dia |
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 250V
Varastossa: 94
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 250V
Varastossa: 679
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 250V
Varastossa: 40
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 250V
Varastossa: 320
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 250V
Varastossa: 285
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 250V
Varastossa: 149
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 250V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 250V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 250V
Varastossa: 0