| Osa numero | DMNH10H028SCT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 100V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 60A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 31.9nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 1942pF @ 50V |
| Vgs (Max) | ±20V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 2.8W (Ta) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 28 mOhm @ 20A, 10V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Toimittajan laitepaketti | TO-220AB |
| Pakkaus / kotelo | TO-220-3 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 40A POWERDI506
Varastossa: 5000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 61V 100V,TO220-3,T
Varastossa: 22
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 55A TO252
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 55A TO252
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 40A POWERDI
Varastossa: 0