| Osa numero | CSU550AP-3 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Front End |
| Lähdöiden määrä | 2 |
| Jännite - Syöttö | 90 ~ 264 VAC |
| Jännite - lähtö 1 | 12V |
| Jännite - lähtö 2 | 12V |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 45A, 2.5A |
| Teho (wattia) | 550W |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| Jännite - eristäminen | - |
| tehokkuus | 94% |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 50°C (With Derating) |
| ominaisuudet | DC Input Capable, Hot Swappable, Load Sharing, PMBus™, Standby Output, Universal Input |
| Asennustyyppi | Rack Mount |
| Koko / ulottuvuus | 7.28" L x 2.89" W x 1.57" H (185.0mm x 73.5mm x 40.0mm) |
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 2X12V 570W
Varastossa: 0
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 2X12V 570W
Varastossa: 0