Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit SP1008R-333K
API Delevan Inc. SP1008R-333K
Osa numero
SP1008R-333K
Kuvaus
FIXED IND 33UH 157MA 4.9 OHM SMD
Tuoteparametri
Osa numero SP1008R-333K
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 33µH
Toleranssi ±10%
Nykyinen arvostelu 152mA
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 4.9 Ohm Max
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Taajuus - testi 100kHz
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.095" (2.41mm)