Koti Tuoteseloste Liittimet, Liitännät Takasuojaliittimet - erikoistunut MP2-R060-51S1-TR30
3M MP2-R060-51S1-TR30
Osa numero
MP2-R060-51S1-TR30
Kuvaus
CONN INV SOCKET 2-FB 60POS 5ROW
Perhe
Takasuojaliittimet - erikoistunut
Tuoteparametri
Osa numero MP2-R060-51S1-TR30
Osan tila Obsolete
Liittimen käyttö Backplane
Liittimen tyyppi Receptacle, Female Sockets
Liittimen tyyli Futurebus+®
Sijoitusten määrä 60
Ladatut paikat All
Piki 0.079" (2.00mm)