| Osa numero | HM37-1007R19LF |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 190nH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 42A |
| Nykyinen - kylläisyys | 50A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 0.37 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.394" L x 0.276" W (10.00mm x 7.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.354" (9.00mm) |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 170NH 42A 0.37 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 190NH 42A 0.37 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 320NH 48A 0.47 MOHM TH
Varastossa: 0