Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) AC DC -muuntimet RTW481R1
TDK-Lambda Americas Inc. RTW481R1
Osa numero
RTW481R1
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 50W
Tuoteparametri
Osa numero RTW481R1
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Syöttö 85 ~ 265 VAC
Jännite - lähtö 1 48V
Jännite - lähtö 4 -
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 1.1A
Teho (wattia) 50W
Sovellukset ITE (Commercial)
Jännite - eristäminen 3kV (3000V)
tehokkuus 85%
Käyttölämpötila -10°C ~ 71°C (With Derating)
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Asennustyyppi Chassis Mount
Koko / ulottuvuus 4.88" L x 0.87" W x 3.23" H (124.0mm x 22.0mm x 82.0mm)