| Osa numero | STP11NM60FDFP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 600V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 11A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 5V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 40nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 900pF @ 25V |
| Vgs (Max) | ±30V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 35W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 450 mOhm @ 5.5A, 10V |
| Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Toimittajan laitepaketti | TO-220FP |
| Pakkaus / kotelo | TO-220-3 Full Pack |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 525V 10A TO-220
Varastossa: 989
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 80V 80A TO-220
Varastossa: 953
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: N-CHANNEL 600 V, 0.26 OHM TYP.,
Varastossa: 890
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N CH 650V 9A TO-220
Varastossa: 645
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 400V 9A TO-220
Varastossa: 579
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N CH 55V 110A TO-220
Varastossa: 424
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N CH 100V 110A TO-220
Varastossa: 2
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 650V 7A TO-220AB
Varastossa: 160
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 80V 110A TO-220
Varastossa: 1551
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 68V 110A TO220
Varastossa: 0