Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset FERD20H100SFP
STMicroelectronics FERD20H100SFP
Osa numero
FERD20H100SFP
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
DIODE GEN PURP 100V 20A TO220FP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset
STMicroelectronics
    0.43500/pcs
  • 10 pcs
    0.38850/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero FERD20H100SFP
Osan tila Active
Diodityyppi Standard
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 100V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 20A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 705mV @ 20A
Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 140µA @ 100V
Kapasitanssi @ Vr, F -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo TO-220-3 Full Pack
Toimittajan laitepaketti TO-220FP
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)