Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset FERD20M60SR
STMicroelectronics FERD20M60SR
Osa numero
FERD20M60SR
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
DIODE FET 20A 60V SGL I2PAK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset
STMicroelectronics
    0.60500/pcs
  • 10 pcs
    0.53900/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero FERD20M60SR
Osan tila Active
Diodityyppi Standard
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 60V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 20A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 560mV @ 20A
Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 230µA @ 60V
Kapasitanssi @ Vr, F -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo TO-262-3 Full Pack, I²Pak
Toimittajan laitepaketti I2PAK
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)