Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3ZLQ1200MEFC8X11.5
Rubycon 6.3ZLQ1200MEFC8X11.5
Osa numero
6.3ZLQ1200MEFC8X11.5
Kuvaus
CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V T/H
Rubycon
    0.21500/pcs
  • 10 pcs
    0.15050/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 6.3ZLQ1200MEFC8X11.5
Osan tila Active
kapasitanssi 1200µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 636mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.06A @ 100kHz
impedanssi 49 mOhm
Lyijyväli 0.138" (3.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia (8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.512" (13.00mm)