Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3ZLQ12000MEFC16X25
Rubycon 6.3ZLQ12000MEFC16X25
Osa numero
6.3ZLQ12000MEFC16X25
Kuvaus
CAP ALUM 12000UF 20% 6.3V T/H
Rubycon
    0.81500/pcs
  • 10 pcs
    0.64200/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 6.3ZLQ12000MEFC16X25
Osan tila Active
kapasitanssi 12000µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.716A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3.88A @ 100kHz
impedanssi 11 mOhm
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.630" Dia (16.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)