Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 450WA6.8MEFCG412.5X16
Rubycon 450WA6.8MEFCG412.5X16
Osa numero
450WA6.8MEFCG412.5X16
Kuvaus
CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 450WA6.8MEFCG412.5X16
Osan tila Active
kapasitanssi 6.8µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 450V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 77mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 115.5mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.689" (17.50mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
450WA6.8MEFC12.5X16
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.14683/pcs
450WA6.8MEFCG412.5X16
Valmistaja: Rubycon