Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - sillan tasasuuntaajat APTDF100H170G
Microsemi Corporation APTDF100H170G
Osa numero
APTDF100H170G
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
DIODE MODULE FULL BRIDGE SP4
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - sillan tasasuuntaajat
Microsemi Corporation
    27.58215/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero APTDF100H170G
Osan tila Active
Diodityyppi Single Phase
tekniikka Standard
Jännite - Peak Reverse (Max) 1700V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 120A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 2.5V @ 100A
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 250µA @ 1700V
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)