Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - sillan tasasuuntaajat APTDF200H170G
Microsemi Corporation APTDF200H170G
Osa numero
APTDF200H170G
Kuvaus
DIODE MODULE FULL BRIDGE SP6
Microsemi Corporation
    45.73705/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero APTDF200H170G
Osan tila Active
Diodityyppi Single Phase
tekniikka Standard
Jännite - Peak Reverse (Max) 1700V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 240A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 3V @ 200A
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 350µA @ 1700V
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)