Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Tyristorit - SCRs S4008LS2
Littelfuse Inc. S4008LS2
Osa numero
S4008LS2
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
SCR SENSITIVE GATE 8.0A 400V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tyristorit - SCRs
Littelfuse Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero S4008LS2
Osan tila Discontinued at Digi-Key
Jännite - Pois päältä 400V
Jännite - porttiavain (Vgt) (maksimi) 800mV
Nykyinen - Gate-käynnistin (Igt) (Max) 200µA
Jännite - tilassa (Vtm) (maksimi) 1.6V
Nykyinen - Valtion (It (AV)) (Max) 5.1A
Nykyinen - Valtion (It (RMS)) (Max) 8A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 6mA
Nykyinen - Pois päältä (Max) 5µA
Nykyinen - Ei Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
SCR-tyyppi Sensitive Gate
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C