| Osa numero | PV3F2B0SS-343 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Vandal Resistant, Illuminated |
| Piiri | SPDT |
| Kytkintoiminto | On-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 2A (DC) |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 48V |
| Toimilaitteen tyyppi | Round, Button, Flush |
| Väri - Toimilaite / liitin | Silver |
| Valaistustyyppi, väri | LED, Blue |
| Valaistusjännite (nimellinen) | 6 VDC |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Front |
| Lopetustyyli | Solder Lug |
| Suojaus | IP40 |
| ominaisuudet | - |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 16.00mm Dia |
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 83
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 172
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 0