| Osa numero | PV3F2B0BB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Vandal Resistant |
| Piiri | SPDT |
| Kytkintoiminto | On-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 2A (DC) |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 48V |
| Toimilaitteen tyyppi | Round, Button, Flush |
| Väri - Toimilaite / liitin | Silver |
| Valaistustyyppi, väri | - |
| Valaistusjännite (nimellinen) | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Front |
| Lopetustyyli | Solder Lug |
| Suojaus | IP40 |
| ominaisuudet | - |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 16.00mm Dia |
Valmistaja: Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus: VARISTOR 470V 400A 3225
Varastossa: 1000
Valmistaja: Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus: VARISTOR 470V 1.2KA 4032
Varastossa: 0
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: HEAVY DUTY INV DC TO AC 4 OUTLET
Varastossa: 0